Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

LACOSTA NR 1 BIAŁY - 2 mb.

4823

Skład 95% Poliester
Waga (g/m²) 200
Waga (g/mb.) 300
Szerokość beli 150
Kolor PANTONE© 11-0601 TPX - Bright White
obrazek_indeks GA1200101
5% Lycra 1

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Dzianina Lacosta posiada niezwykle przyjemną w dotyku i miękką powierzchnię, którą zawdzięcza dodatkowi elastanu i wiskozy. Z wierzchu dzianina Lacosta pokryta jest charakterystyczną i wyraźnie wyczuwalną fakturą, przypominającą strukturę gofra. Materiał wykorzystywany jest w konfekcji damskiej na nowoczesne sukienki, żakiety czy spódnice.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

29.40 zł/
brutto

-30%

Wartość: 29.40 zł (0.00 kg)

0.00000042,00 zł brutto

Opis produktu

Dzianina Lacosta wyprodukowana została z mieszanki wytrzymałych włókien sztucznych, w których skład wszedł dominujący poliester z uszlachetniającymi dodatkami w postaci elastanu i odrobiny wiskozy. Taki skład materiału zapewnia niezwykle przyjemną w dotyku i miękką powierzchnię. Wierzchnia strona dzianiny Lacosta pokryta jest charakterystyczną i wyraźnie wyczuwalną fakturą, przypominającą strukturę gofra, natomiast spód dzianiny pozostał gładki. Lacosta cechuje się dużą odpornością na zagniecenia, dość dużą grubością i lekką rozciągliwością w jednym kierunku.

Idealny wybór na odzież sportową oraz stroje do ćwiczeń dla osób w każdym wieku – wygodne bluzy z kapturami oraz komfortowe spodnie dresowe czy koszulki do treningu. Dzianina Lacosta doskonale sprawdza się w też przypadku konfekcji damskiej – nowoczesnych sukienek i spódnic, modnych tunik czy codziennych garsonek – warto dodać, że to także odpowiedni materiał na klasyczne koszulki polo. Powierzchnia materiału jest obustronnie matowa.

Inne kolory