Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

BAWEGA MEMORY - NR 41 ZIELONY - 2,5 mb.

4475

Skład 68% Poliester
Waga (g/m²) 260
Waga (g/mb.) 390
Szerokość beli 150
Kolor PANTONE© 18-6320 TPX - Fairway
2% Elastan 1

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Tkanina Bawega Memory zaliczany jest do grupy nowoczesnych tkanin z pamięcią kształtu – jest odporna na zagniecenia. W procesie produkcji wykorzystywany jest poliester z dodatkiem wiskozy i elastanu. Idealnie nadaje się na odzież wizytową – eleganckie sukienki, żakiety oraz marynarki.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

35.00 zł/
brutto

-30%

Wartość: 35.00 zł (0.00 kg)

0.00000050,00 zł brutto

Opis produktu

Tkanina Bawega Memory to unikalny materiał wykonany z włókien sztucznych – mieszanki poliestru z dodatkiem wiskozy i elastanu. Materiał typu Bawega Memory zaliczany jest do grupy nowoczesnych tkanin z pamięcią kształtu – w procesie produkcji włókna zostają niezwykle mocno skręcone co powoduje, że materiał jest bardzo odporny na zagniecenia. Dodatkowo zadbano także o bardzo ciasny i gruby splot poszczególnych nici. W praktyce oznacza to, że każdą nierówność materiału można usunąć bez konieczności używania żelazka – wystarcza dosłownie przesunięcie ręką. Tkanina cechuje się dwustronną fakturą – prawa strona materiału charakteryzuje się lekkim połyskiem, podczas gdy lewa pozostaje matowa.

Odporne na gniecenie włókna sztuczne doskonale sprawdzają się w nowoczesnej konfekcji damskiej – to idealny wybór na sukienki, garsonki tuniki. Dzięki dużej odporności na przecieranie i odkształcenia to także doskonały materiał na lekką i wizytową odzież wierzchnią – letnie kurtki, eleganckie żakiety czy szykowne marynarki.  

Inne kolory