Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

LYCRA SPORT NR 8 ŁOSOŚ - 1,9 mb.

4323

Skład 100% Poliester
Waga (g/m²) 150
Waga (g/mb.) 225
Szerokość beli 150
Kolor PANTONE© 16-1542 TPX - Fresh Salmon

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Lycra Sport to dzianina z włókna syntetycznego o bardzo wysokiej elastyczności. Walory wizualne zawdzięcza połyskującej powierzchni. Dzianina najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Jest to również idealne rozwiązanie na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

31.92 zł/
brutto

-30%

Wartość: 31.92 zł (0.00 kg)

0.00000045,60 zł brutto

Opis produktu

Lycra to syntetyczne włókno o ogromnej elastyczności, które opatentowane zostało przez Josepha Shiversa w laboratoriach firmy DuPont. Znany od 1958 roku materiał został od razu ciepło przyjęty i do dzisiaj jest szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu tekstylnego. Podstawową zaletą dzianiny Lycra Sport jest jej doskonały wygląd oraz ogromna rozciągliwość – to właśnie dzięki niej z Lycry Sport można wykonywać niezwykle dopasowane stroje sportowe oraz ubrania z konfekcji damskiej. Wśród zalet tej dzianiny zaliczyć można także wyjątkową estetykę połyskującej powierzchni.

Lycra Sport najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Idealna propozycja na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy. Ubrania z Lycry Sport chętnie wybierane są przez osoby ceniące sobie dużą wygodę, dobre dopasowanie do sylwetki oraz komfort noszenia – to wyjątkowo dobry materiał na kostiumy dla miłośników sportów ruchowych, aktywności na świeżym powietrzu i jogi.  

Inne kolory