PODSZEWKA POLIESTROWA - NR 30 JASNY WRZOS Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

Podszewka poliestrowa - nr 30 jasny wrzos

YB1501103

Jednostka miary mb.
Skład 100% Poliester
Waga (g/m²) 50
Waga (g/mb.) 75
Szerokość beli 150
Kolor PANTONE© 15-3620 TPX - Lavendula

Podszewka poliestrowa wykonana jest z trwałych i bardzo wytrzymałych włókien sztucznych. Idealnie nadaje się jako materiał na podszycia szerokiej gamy odzieży – spódnic, sukienek, halek, itp. Sprawdzi się także w przypadku tworzenia draperii i ozdób na salach balowych przeznaczonych na wielkie okazje – wesela, bankiety i studniówki.

Więcej szczegółów

3.00 zł/mb.
brutto

Wartość: 3.00 zł (0.07 kg)

0.075000

Opis produktu

Podszewka poliestrowa wykonana jest z trwałych i bardzo wytrzymałych włókien sztucznych. To właśnie ta odporność na uszkodzenia jest jej podstawową zaletą. W użytkowaniu jest to tkanina charakteryzująca się miękką i przyjemną w dotyku fakturą oraz wysokim komfortem noszenia. Dzięki znikomej sztywności i doskonałej plastyczności będzie idealnym materiałem na podszycia praktycznie każdej odzieży – nawet tej wykonanej z lekkich i elastycznych tkanin.

Tkanina ta idealnie nadaje się jako materiał na podszycia szerokiej gamy odzieży – spódnic, sukienek, halek, itp. Podszewka poliestrowa to także doskonała prezencja i estetyczny wygląd. Dodając do tego fakt, że jest to lejąca się i plastyczna tkanina uzyskujemy także idealny materiał dekoracyjny. Idealnie sprawdzi się w przypadku tworzenia draperii i ozdób na salach balowych przeznaczonych na wielkie okazje – wesela, bankiety i studniówki. Podszewki poliestrowe mają bardzo uniwersalne zastosowanie krawieckie oraz zdobnicze – ich możliwości ogranicza w praktyce jedynie kreatywność i wyobraźnia użytkownika.

Inne kolory