BAWEGA MEMORY - NR 12 CZARNY Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

Bawega memory - nr 12 czarny

IA1151401

Skład68% Poliester, 30% Wiskoza, 2% Elastan
Waga (g/m²)260
Waga (g/mb.)390
Szerokość beli150
Kolor PANTONE©19-0303 TPX - Jet Black

Tkanina Bawega Memory zaliczany jest do grupy nowoczesnych tkanin z pamięcią kształtu – jest odporna na zagniecenia. W procesie produkcji wykorzystywany jest poliester z dodatkiem wiskozy i elastanu. Idealnie nadaje się na odzież wizytową – eleganckie sukienki, żakiety oraz marynarki.

Więcej szczegółów

20.00 zł/
brutto

Wartość: 20.00 zł (0.23 kg)

0.225000

Opis produktu

Tkanina Bawega Memory to unikalny materiał wykonany z włókien sztucznych – mieszanki poliestru z dodatkiem wiskozy i elastanu. Materiał typu Bawega Memory zaliczany jest do grupy nowoczesnych tkanin z pamięcią kształtu – w procesie produkcji włókna zostają niezwykle mocno skręcone co powoduje, że materiał jest bardzo odporny na zagniecenia. Dodatkowo zadbano także o bardzo ciasny i gruby splot poszczególnych nici. W praktyce oznacza to, że każdą nierówność materiału można usunąć bez konieczności używania żelazka – wystarcza dosłownie przesunięcie ręką. Tkanina cechuje się dwustronną fakturą – prawa strona materiału charakteryzuje się lekkim połyskiem, podczas gdy lewa pozostaje matowa.

Odporne na gniecenie włókna sztuczne doskonale sprawdzają się w nowoczesnej konfekcji damskiej – to idealny wybór na sukienki, garsonki tuniki. Dzięki dużej odporności na przecieranie i odkształcenia to także doskonały materiał na lekką i wizytową odzież wierzchnią – letnie kurtki, eleganckie żakiety czy szykowne marynarki.  

Inne kolory