Obniżka! Polar minky Serca - NR 44 ŁOSOŚ Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

DZIANINA MINKY TŁOCZONY SERCA NR 44 ŁOSOŚ

AJ2330902

skład100% Poliester
Waga g/m2330
waga m/b511
Szerokość beli155
Kolor PANTONE©15-1433 TPX - Papaya Punch

Polar Minky, ze względu na oryginalne tłoczenia w postaci wypukłych serduszek, jest niezwykle popularnym surowcem na wszelkiego rodzaju dodatki dekoracyjne: koce, poduszki, narzuty. Idealnie nadaje się również do produkcji różnorodnych akcesoriów dziecięcych: kolorowych przytulanek, kocyków, śpiworków.

Więcej szczegółów

27.44 /
brutto

-2%

Wartość: 27.44 (0.55 kg)

0.55000028.00 zł brutto

27.44 zł za 1 mb

Opis produktu

Polar Minky to dzianina wykonana z włókien poliestrowych. Cechuje się przede wszystkim bardzo dobrą izolacją termiczną oraz miękką i niezwykle przytulną fakturą materiału. Dodatkowo posiada atrakcyjne tłoczenia, w postaci wypukłych serduszek, poprawiające jego walory estetyczne. Polaru Minky nie wolno prasować – zniszczy to jego fakturę.

Dzięki tłoczeniom materiał ten jest idealny na koce i narzuty, może także sprawdzić się w roli wstawek i paneli dodawanych dla uatrakcyjnienia ubrań szytych z klasycznego (gładkiego) polaru. Ze względu na swój oryginalny wygląd jest wykorzystywany do produkcji ozdobnych elementów wystroju mieszkań. Jest również świetnym surowcem do tworzenia unikalnych pluszaków i przytulanek dla dzieci.

Inne kolory