Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

LYCRA SPORT NR 15 FIOLETOWY - 1,5 mb.

4948

Skład100% Poliester
Waga (g/m²)150
Waga (g/mb.)225
Szerokość beli150
Kolor PANTONE©19-3642 TPX - Royal Purple
obrazek_indeksRA1201102

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Lycra Sport to dzianina z włókna syntetycznego o bardzo wysokiej elastyczności. Walory wizualne zawdzięcza połyskującej powierzchni. Dzianina najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Jest to również idealne rozwiązanie na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

25.20 zł/
brutto

-30%

Wartość: 25.20 zł (0.00 kg)

0.00000036,00 zł brutto

Opis produktu

Lycra to syntetyczne włókno o ogromnej elastyczności, które opatentowane zostało przez Josepha Shiversa w laboratoriach firmy DuPont. Znany od 1958 roku materiał został od razu ciepło przyjęty i do dzisiaj jest szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu tekstylnego. Podstawową zaletą dzianiny Lycra Sport jest jej doskonały wygląd oraz ogromna rozciągliwość – to właśnie dzięki niej z Lycry Sport można wykonywać niezwykle dopasowane stroje sportowe oraz ubrania z konfekcji damskiej. Wśród zalet tej dzianiny zaliczyć można także wyjątkową estetykę połyskującej powierzchni.

Lycra Sport najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Idealna propozycja na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy. Ubrania z Lycry Sport chętnie wybierane są przez osoby ceniące sobie dużą wygodę, dobre dopasowanie do sylwetki oraz komfort noszenia – to wyjątkowo dobry materiał na kostiumy dla miłośników sportów ruchowych, aktywności na świeżym powietrzu i jogi.  

Inne kolory