Wyprzedaż! LYCRA SPORT NR 2 ŻÓŁTY - 1,6 mb. Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

LYCRA SPORT NR 2 ŻÓŁTY - 1,6 mb.

4539

Skład100% Poliester
Waga (g/m²)150
Waga (g/mb.)225
Szerokość beli150
Kolor PANTONE©12-0642 TPX - Aurora
obrazek_indeksRA1200801

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Lycra Sport to dzianina z włókna syntetycznego o bardzo wysokiej elastyczności. Walory wizualne zawdzięcza połyskującej powierzchni. Dzianina najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Jest to również idealne rozwiązanie na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

26.88 zł/
brutto

-30%

Wartość: 26.88 zł (0.40 kg)

0.40000038,40 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 1.00

Opis produktu

Lycra to syntetyczne włókno o ogromnej elastyczności, które opatentowane zostało przez Josepha Shiversa w laboratoriach firmy DuPont. Znany od 1958 roku materiał został od razu ciepło przyjęty i do dzisiaj jest szeroko wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu tekstylnego. Podstawową zaletą dzianiny Lycra Sport jest jej doskonały wygląd oraz ogromna rozciągliwość – to właśnie dzięki niej z Lycry Sport można wykonywać niezwykle dopasowane stroje sportowe oraz ubrania z konfekcji damskiej. Wśród zalet tej dzianiny zaliczyć można także wyjątkową estetykę połyskującej powierzchni.

Lycra Sport najlepiej sprawdzi się jako materiał do produkcji strojów kąpielowych i kostiumów do tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych. Idealna propozycja na elastyczne getry oraz pełne seksapilu legginsy. Ubrania z Lycry Sport chętnie wybierane są przez osoby ceniące sobie dużą wygodę, dobre dopasowanie do sylwetki oraz komfort noszenia – to wyjątkowo dobry materiał na kostiumy dla miłośników sportów ruchowych, aktywności na świeżym powietrzu i jogi.  

Inne kolory