Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

NUREK NR 1 BIAŁY - 1,4 mb.

4872

Skład95% Poliester
Waga (g/m²)240
Waga (g/mb.)360
Szerokość beli150
Kolor PANTONE©11-0601 TPX - Bright White
obrazek_indeksBA1230101
5% Spandex1

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Dzianina nurek fakturą przypomina piankę neoprenową wykorzystywaną do produkcji strojów do windsurfingu i nurkowania, od czego bierze swoją nazwę. Jest mało podatna na drobne zagniecenia, wypychanie oraz przetarcia. Nurek wykorzystywany jest do szycia strojów kąpielowych oraz konfekcji damskiej – sukienek, spódnic, kostiumów.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

17.64 zł/
brutto

-30%

Wartość: 17.64 zł (0.00 kg)

0.00000025,20 zł brutto

Opis produktu

Dzianina Nurek to tkanina charakteryzująca się dość gęstym splotem i dużą elastycznością. Materiał w fakturze przypomina piankę neoprenową wykorzystywaną do produkcji strojów do windsurfingu i nurkowania, od czego wziął zresztą swoją nazwę. Materiał rozciąga się we wszystkich kierunkach, ale bardzo dobrze utrzymuje swój pierwotny kształt i jest odporny na odkształcenia w trakcie użytkowania. Dzianina nurek wykonywana jest z włókien sztucznych, dzięki czemu jest mało podatna na drobne zagniecenia, wypychanie oraz przetarcia.

Miękka dzianina Nurek doskonale nadaje się na stroje kąpielowe, jak i konfekcję wiosenną oraz letnią – sukienki, bluzki, kostiumy, spódnice, itp. Dzięki wysokiej elastyczności i gładkiej powierzchni to także wymarzony materiał na rozciągliwe legginsy i dopasowane dodatki. Duża trwałość, jedwabista miękkość i odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że z dzianiny typu Nurek produkowane są także obicia tapicerskie na krzesła.

Inne kolory