Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

PUNTO NR 15 CIEMNY BRĄZ - 1,4 mb.

5154

Skład95% Poliester
Waga (g/m²)240
Waga (g/mb.)360
Szerokość beli150
Kolor PANTONE©19-1015 TPX - Bracken
obrazek_indeksFA1241201
5% Lycra1

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Dzianina Punto tworzona jest z zachowaniem wysokiej jakości standardów produkcji. Jest bardzo przyjemna w dotyku, niezwykle miękka i elastyczna. Główne zastosowanie dzianiny Punto to wszelkiego rodzaju odzienia wierzchnie oraz stylowe garsonki i sukienki, żakiety i tuniki lub szykowne kostiumy w nowoczesnym stylu.  

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

17.15 zł/
brutto

-30%

Wartość: 17.15 zł (0.00 kg)

0.00000024,50 zł brutto

Opis produktu

Dzianina Punto w fachowej terminologii określana jest jako Punto-Jersey. Jest to materiał bardzo wyjątkowy i niezwykle lubiany ze względu na swoje właściwości i przyjemną fakturę. Głównymi zaletami dzianiny Punto jest jej wysoka jakość wykonania oraz jej niemożliwa do przecenienia naturalność. W dotyku dzianina jest bardzo przyjemna i cechuje się dużą miękkością oraz elastycznością. Dodatkowo należy dodać, ze mimo swojej grubości jest to dzianina zapewniająca odpowiednią izolację termiczną przy zachowanej cyrkulacji powietrza. Materiał dzięki swoim cechom zapewnia komfort, pełną wygodę i poczucie luksusu.

Z dzianiny Punto wykonywać można konfekcję męską i damską o praktycznie każdym charakterze – równie dobrze nadaje się na ubrania codzienne jak i eleganckie komplety wizytowe. Główne zastosowanie dzianiny Punto to wszelkiego rodzaju odzienia wierzchnie oraz stylowe garsonki i sukienki, żakiety i tuniki lub szykowne kostiumy w nowoczesnym stylu.  

Inne kolory