Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

TAFTA CIENKA Z LYCRĄ - NR 15 JASNY SZARY - 2,7 mb.

4192

Skład100% Poliester
Waga (g/m²)110
Waga (g/mb.)165
Szerokość beli145
Kolor PANTONE©14-4203 TPX - Vapor Blue
obrazek_indeksOB1110401

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Tafta cienka z lycrą jest materiałem niezwykle luksusowym i bardzo efektownym pod względem wizualnym. Składa się z poliestru z dużym dodatkiem lycry, dzięki czemu jest ona niebywale elastyczna. Jest świecąca, delikatna i uciągliwa. Idealne rozwiązanie na efektowne suknie wieczorowe oraz wizytowe.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

22.68 zł/
brutto

-30%

Wartość: 22.68 zł (0.00 kg)

0.00000032,40 zł brutto

Opis produktu

Tafta cienka z lycrą jest materiałem niezwykle luksusowym i bardzo efektownym pod względem wizualnym. Jest delikatna i uciągliwa, lecz jej podstawową zaletą jest bardzo świecąca powierzchnia, która mieni się bajecznie przy poruszaniu. W skład Tafty cienkiej wchodzi poliester z dużym dodatkiem lycry, dzięki czemu jest ona niebywale elastyczna.

To właśnie dzięki powyższym cechom Tafta cienka z lycrą jest unikalnym materiałem wykorzystywanym do tworzenia niezwykle efektownych kreacji balowych, sukienek wizytowych i sukni wieczorowych. Jest to także tkanina wykorzystywana bardzo szeroko w celach dekoracyjnych – idealnie nadaje się do zdobienia sal tanecznych z okazji bankietów czy studniówek oraz na wspaniałe draperie w domach weselnych. Tafta jest też materiałem nadającym się na stylowe zasłony i jako tworzywo do wspaniałych aplikacji i wstawek we wszelkiego rodzaju konfekcji damskiej. 

Inne kolory