Wyprzedaż! Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

TAFTA KRESZOWANA - NR 6 ŻÓŁTY - 2,7 mb.

4821

Skład100% Poliester
Waga (g/m²)100
Waga (g/mb.)145
Szerokość beli145
Kolor PANTONE©14-0760 TPX - Cyber Yellow
obrazek_indeksOC8100802

Cena dotyczy ilości podanej w nazwie towaru.

Tafta kreszowana jest materiałem bardzo wyjątkowym i efektownym pod względem wizualnym. Posiada głębokie, bardzo trwałe zagniecenia. Unikalność tej tkaniny sprawia, że jest głównie wykorzystywana w celach dekoracyjnych - idealnie nadaje się do zdobienia sal tanecznych, tworzenia stylowych zasłon i draperii.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

17.95 zł/
brutto

-30%

Wartość: 17.95 zł (0.00 kg)

0.00000025,65 zł brutto

Opis produktu

Tafta kreszowana jest materiałem bardzo wyjątkowym i efektownym pod względem wizualnym. Tkanina ta została poddana kreszowaniu – specyficznej obróbce materiału polegającej na unikalnym zaprasowywaniu tkanin, tak aby wytworzyły się zdobnicze zagniecenia. Obróbka polega na prasowaniu w bardzo wysokiej temperaturze – na tyle wysokiej, aby uzyskać plisy, nie niszcząc tym samym samego materiału. Zagniecenia są bardzo trwałe, możemy mieć pewność, iż otrzymany wzór będzie na stałe zdobić tkaninę.

Tafta kreszowana jest niezwykle unikatowym materiałem wykorzystywanym w celach dekoracyjnych – idealnie nadaje się do zdobienia sal tanecznych z okazji bankietów czy studniówek oraz na wspaniałe draperie w domach weselnych. Tafta jest też materiałem nadającym się na stylowe zasłony i jako tworzywo do wspaniałych aplikacji i wstawek we wszelkiego rodzaju konfekcji damskiej. Wykorzystywana jest także do tworzenia fantazyjnych kreacji damskich: koszul, sukni, spódnic.

Inne kolory