Kategorie

Tkaniny dzianiny i wyroby włókiennicze

Często zakładając odzież wierzchnią nie zastanawiamy się, z jakich tkanin zostały one wykonane. Jest tak szczególnie wtedy, kiedy nie pracujemy w branży krawieckiej ani nie jesteśmy zainteresowani tym tematem. A tak naprawdę, za wygląd i jakość naszej odzieży, poszewek poduszek, koców, którymi się okrywamy, zasłon w mieszkaniu i wiele innych przedmiotów, w największej mierze odpowiada materiał, z jakich te elementy zostały wykonane. Za to my jako firma dystrybuująca wyroby włókiennicze, doskonale sobie zdajemy z tego sprawę. Dlatego tak bardzo zależy nam na wysokiej jakości sprzedawanych produktów oraz zadowoleniu klienta.

Tkaniny, dzianiny i wyroby włókiennicze

Jakiego rodzaju produkty i materiały mamy do zaoferowania? Liczba ich rodzajów jest tak duża, że nie sposób ich wszystkich opisać w jednym akapicie, po lewej stronie widnieje spis ponad trzydziestu. Po kliknięciu w daną kategorie ukażą się Państwu wszystkie możliwe warianty tych produktów, biorąc pod uwagę kolorystkę i wzory. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? Oczywiście można by powiedzieć na wszystkie, choć w ostatnim czasie wyjątkową popularnością może pochwalić się dzianina Minky. To absolutny hit ostatnich lat. Jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Doskonale sprawdza się w postaci kocyków czy ubranek dla dzieci i niemowląt. Choć równie często spotykane są we wszystkich sypialniach, bez względu na wiek właściciela. Jest to zdecydowanie ulubieniec wszystkich kobiet

Tkaniny z lycrą

Kolejna kategoria tkanin, która króluje wśród klientów, są te z dodatkiem lycry! Jak powszechnie wiadomo, lycra ma wyjątkowo użyteczne właściwości. Dzięki swojej strukturze nie tylko uelastycznia odzież sprawiając, że doskonale sprawdza się ona przy uprawianiu zawodów sportowych i tanecznych, jest także dużo bardziej odporna na urazy mechaniczne co zapewnia ich długą trwałość. Tkaniny z lycrą, doskonale układają się na ciele, dopasowując się do sylwetki, wysmuklając ją i wyszczuplając. Jakby tego było mało, jest to materiał mało gniotący się, co z pewnością ucieszy przede wszystkim tych zapracowanych i wszystkie mamy. W naszym asortymencie znajdą Państwo tkaniny głównie bawełniane i satynowe z dodatkiem lycry.

Jest 318 produktów.

Pokazano 1-12 z 318 pozycji

Aktywne filtry