Promocja

Promocje różnych rodzajów tkanin

Witamy w dziale, w którym prezentujemy materiały po obniżonej cenie. Podczas poszukiwania tkaniny, która Państwa aktualnie interesuje, warto najpierw wejść w zakładkę z promocjami, gdyż możliwe, że właśnie tutaj znajdą Państwo to, czego potrzebują. Przeceny zazwyczaj wahają się w granicach około -40% i mogą dotyczyć każdego rodzaju materiału. Podkreślamy, że ten asortyment jest pełnowartościowy, a jego cena nie została obniżona ze względu na żadne defekty. Polecamy także skorzystanie z udostępnionego przez nas szybkiego wyszukiwania “Sortuj wg”, co znacząco ułatwi odpowiedni zakup.

Promocja tkanin z lycrą

Szczególną uwagę warto zwrócić na tkaniny z lycrą po promocyjnej cenie, która jako materiał syntetyczny ma wyjątkowe właściwości. Lycra po pierwsze jest elastyczna, co sprawia, że odzież doskonale układa się na ciele, a często wręcz dopasowuje się do sylwetki, wysmuklając ją i optycznie wyszczuplając. Ze względu na swoją rozciągliwość i wytrzymałość ten rodzaj materiału doskonale sprawdza się przy produkcji strojów tanecznych, sportowych czy kąpielowych. Taki kostium umożliwia wówczas pełną swobodę ruchów, a także jest odporny na wszystkie czynniki mechaniczne, dzięki temu może służyć na relatywnie długi czas. Ponadto, tkanina z dodatkiem lycry jest o tyle wygodna, że nie trzeba jej prasować, a odzież z niej stworzona jest praktycznie zawsze gotowa do założenia. W tej zakładce można znaleźć na przykład satyny z jej dodatkiem, z ozdobnymi pasami, na przemian lśniącymi i matowymi. Są eleganckie i wyjątkowo miłe w dotyku.

Różne rodzaje tkanin

W tej zakładce mogą się znaleźć także pozostałe rodzaje tkanin. Na przykład dzianinę polarową, Minky Plush drukowaną, dzianinę Lacoste, spandex gnieciony i wiele innych. Jak widać, nie są to tylko materiały rzadziej używane, które zazwyczaj kupuje się w małych ilościach. Dowodem na to, jest obecność polaru (baranka grubego) po przecenie, z którego szyje się koce, swetry czy wszelkiego rodzaju bluzy. Ta dzianina nadaje się także na produkcje odzieży sportowej, ze względu na włókna hydrofobowe, które utrudniają przenikanie wilgoci, a także wysoki poziom izolacji termicznej.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry