Od dekady działamy na polskim rynku handlu tekstyliami. Doświadczenie oraz duża znajomość specyfiki branży pozwala nam dostosowywać ofertę do zapotrzebowania naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na rozwój firmy. Stale badamy zapotrzebowanie naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować asortyment.  Znacząco rozwinęliśmy import, co pozwoliło nam zaproponować Państwu rozszerzoną ofertę z zachowaniem atrakcyjnych cen.
Ponadto zapoczątkowaliśmy szereg zmian organizacyjno-marketingowych, by jeszcze lepiej móc dotrzeć z naszą ofertą do stałych i potencjalnych Klientów.
Na bieżąco rozwijamy nasz sklep internetowy. Analiza zapotrzebowania wykazała bowiem, że tylko rozwiązanie dedykowane jest w stanie w pełni sprostać zapotrzebowaniu naszych Klientów.

Sprzedaż detaliczna

Sprzedaż detalliczna jest, od początku istnienia, głównym filarem działalności naszej firmy. Mamy świadomość, że niejednokrotnie potrzebują Państwo niewielkiej ilości materiału. Wychodząc naprzeciw tego typu zapotrzebowaniu oferujemy możliwość zakupu już od pół metra bieżącego. Docinamy materiał do 10 cm, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi dokładnie tyle, ile potrzebuje.

Sprzedaż hurtowa

W naszym sklepie oferujemy sprzedaż detaliczną, natomiast wszystkich zainteresowanych zakupami w ilościach hurtowych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami, dlatego też, staramy się być elastyczni  i otwarci na indywidualne ustalenie ceny.

Sprzedaż międzynarodowa

W chwili obecnej otwieramy się na sprzedaż zagraniczną. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich państw Europy.


Liczymy, że podzielą się Państwo uwagami i pomysłami dotyczącymi działania tego sklepu.