Od dekady działamy na polskim rynku handlu tekstyliami. Dogłębna znajomość specyfiki branży pozwala nam dostosowywać ofertę i procedury do zapotrzebowania naszych Klientów. Lata doświadczeń przekonały nas, że klient detaliczny częstokroć traktowany jest przez "branżę" po macoszemu. Dlatego też, mając świadomość potrzeb naszych Klientów, szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie oferty dla Klientów indywidualnych, mających szczegółowo sprecyzowane potrzeby.

Sprzedaż detaliczna

Sprzedaż internetowa jest, od początku istnienia, głównym filarem działalności naszej firmy. Mamy świadomość, że niejednokrotnie potrzebują Państwo niewielkiej ilości tkanin bądź dzianin. Wychodząc naprzeciw tego typu zapotrzebowaniu oferujemy możliwość zakupu już od pół metra bieżącego. Docinamy materiał do 10 cm, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi dokładnie tyle, ile potrzebuje.

Rozwój

Początek 2016 roku był (kolejnym) momentem przełomowym w działalności firmy. Znacząco rozwinęliśmy import, co pozwoliło nam zaproponować Państwu rozszerzoną ofertę z zachowaniem atrakcyjnych cen.

Ponadto zapoczątkowaliśmy szereg zmian organizacyjno-marketingowych, by jeszcze lepiej móc dotrzeć z naszą ofertą do stałych i potencjalnych Klientów. Pierwszym krokiem na tej ścieżce była zmiana identyfikacji wizualnej, który zapewni nam wzrost rozpoznawalności marki. Rozszerzyliśmy również liczbę kanałów sprzedażowych przy jednoczesnym poprawieniu ich funkcjonalności. 

Nowy sklep

Jednym z kamieni milowych naszego rozwoju było przygotowanie nowej platformy sklepu internetowego. Analiza zapotrzebowania wykazała bowiem, że tylko rozwiązanie dedykowane jest w stanie w pełni sprostać zapotrzebowaniu naszych Klientów. Liczymy, że podzielą się Państwo uwagami i pomysłami dotyczącymi działania tego sklepu.