POLIWISKOZA - NR 9 CZARNY Zobacz większe
Uwaga! W zależności od ustawienia monitora kolory na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych.

Poliwiskoza - nr 9 czarny

HA3181401

Skład95% Poliester, 5% Spandex
Waga (g/m²)180
Waga (g/mb.)288
Szerokość beli160
Kolor PANTONE©19-0303 TPX - Jet Black

Dzianina poliwiskoza swoją elastyczność zawdzięcza dodatkowi elastanu. Sprawia to, że ubrania z niej wykonane elegancko układają się na ciele i dopasowują do sylwetki. Miękka w dotyku dzianina jest jednocześnie bardzo atrakcyjna wizualnie, lekka i przewiewna, wykorzystywana do produkcji dopasowanych bluzek, sukienek i garsonek.

Więcej szczegółów

17.00 zł/
brutto

Wartość: 17.00 zł (0.29 kg)

0.288000

Opis produktu

Dzianina poliwskozowa wykonywana jest z włókien będących mieszaniną syntetycznego poliestru i Spandex – tworzywa na bazie celulozy. Taka mieszanka włókien sprawia, że dzianina z nich wykonana charakteryzuje się ogromną plastycznością oraz miłą i przyjemną w dotyku fakturą. Dzięki dodatkowi elastanu materiał ten charakteryzuje się sporą elastycznością, co pozwala ubraniom wykonanym z poliwiskozy elegancko układać się na ciele i dopasowywać do sylwetki. To z tego powodu jest to jeden z ulubionych materiałów producentów wykonujących konfekcję damską.

Główne zastosowanie dzianiny poliwiskozowej to dopasowane bluzki, sukienki i garsonki. Miękka w dotyku dzianina jest jednocześnie bardzo atrakcyjna wizualnie, lekka i przewiewna. Idealna wprost na ubrania przeznaczone na cieplejsze pory roku – późną wiosnę, lato i wczesną jesień. Dobrze łączy się z innymi materiałami i może być stosowana także na elastyczne wstawki oraz aplikacje.

Inne kolory