Promocje
Dzianina Minky gwiazdki Czarny
Dzianina Minky gwiazdki Czarny

10,15 zł

Cena regularna: 14,50 zł

Najniższa cena: 14,50 zł
sztuk
Dzianina Minky gwiazdki Biały
Dzianina Minky gwiazdki Biały

10,15 zł

Cena regularna: 14,50 zł

Najniższa cena: 14,50 zł
sztuk
Dzianina Minky gwiazdki Turkus
Dzianina Minky gwiazdki Turkus

10,15 zł

Cena regularna: 14,50 zł

Najniższa cena: 14,50 zł
sztuk
Dzianina Minky gwiazdki Mandarynka
Dzianina Minky gwiazdki Mandarynka

10,15 zł

Cena regularna: 14,50 zł

Najniższa cena: 14,50 zł
sztuk
O firmie

Nasza misja

 

Celem Naszej Firmy jest dotrzeć do jak największej liczby odbiorców na całym świecie. Zajmujemy się sprzedażą tekstylii za pośrednictwem szeroko pojętego Internetu. Jesteśmy obecni na wielu marketplace, świetnie prosperujących w różnych krajach Europy i Ameryki Północnej. Dodatkowo prowadzimy działalność za pośrednictwem własnego sklepu internetowego, którego zasięg światowy wciąż się powiększa. W tym wszystkim nie zapominamy o Naszych rodzimych Klientach, którzy mogą nas odwiedzić w siedzibie firmy. W sklepie stacjonarnym mogą Państwo obejrzeć materiał z bliska, dotknąć go, poczuć jego fakturę i grubość. Materiał jest nawinięty na bele i ułożony na regałach. Odcinamy dokładnie taką ilość materiału, jakiej potrzebuje Klient, dlatego mają Państwo pewność, że nie są zmuszeni do nadmiernego zakupu.

Orient Fashion to firma z doświadczeniem. Pod własną marką działamy na rynku od 2005 roku. Przez cały ten okres wsłuchujemy się w głos Naszych Klientów, aby wciąż rozszerzać i doskonalić Naszą ofertę. Jesteśmy otwarci na sugestie z Waszej strony, ponieważ to Wy - Nasi Klienci, kreujecie popyt na rynku tekstylnym. Dzięki Wam poszerzamy katalog materiałów w Naszej ofercie, zarówno o nowości produktowe jak i warianty kolorystyczne już sprzedawanych materiałów. Zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji zarówno osobiście, mailowo jak i telefonicznie w godzinach pracy firmy.

 

Historia Firmy

 

Założyciel firmy, Manish Rajpal, przyjechał do Polski w 2000 roku. Pierwotnie pracował w różnych hurtowniach tkanin na terenie Rzgowa, gdzie szlifował język oraz poznawał tajniki tej branży. Z czasem postanowił otworzyć własną hurtownię i tak oto, w 2005 roku, powstała firma Orient Fashion Manish Rajpal. Różniła się od pozostałych, licznych hurtowni w okolicy tym, że oferowała swoim Klientom również sprzedaż detaliczną. Maleńka, jednoosobowa działalność gospodarcza mieściła się w domu mieszkalnym, gdzie zagospodarowano część pomieszczeń na magazyn, krojownię i biuro. Pracowników można było policzyć na palcach jednej ręki. Dzięki determinacji właściciela i ciężkiej pracy zatrudnionych osób firma zaczęła przynosić zyski. Marka została doceniona przez Klientów, których wciąż przybywało dzięki nowym kanałom dystrybucji. Natomiast dzięki nawiązanym kontaktom z zagranicznymi poducentami, rozszerzany asortyment potrzebował coraz więcej miejsca. W chwili obecnej mamy stałych, sprawdzonych dostawców, gwarantujących nam sprawdzoną jakość w możliwie najniższej cenie. Dzięki temu możemy zapewnić, że importowane przez nas materiały będą stale w ofercie oraz będą spełniały wymagane parametry. Mega atutem jest fakt, że na większość importowanych dzianin posiadamy certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa.


Firma ma za sobą kilka znaczących inwestycji. Obecnie posiadany asortyment przechowywany jest w dwóch obszernych magazynach, natomiast sklep detaliczny został przeniesiony do aktualnej siedziby, mieszczącej się w Pabianicach, przy ul. Rzgowskiej 17. Rozwój zahaczył również o formę organizacyjno-prawną. W ten sposób powstała równoważna firma Orient Fashion spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której właścicielem jest Haresh Rajpal.


Orient Fashion to nie tylko sklep z tkaninami. To przede wszystkim zespół ludzi tworzących to niepowtarzalne miejsce. Na dzień dzisiejszy zatrudnionych jest 14 osób i wciąż nas przybywa :) Właściciel firmy nie zamierza stanąć w miejscu. Wciąż szuka nowych technologii ułatwiających pracę oraz zwiększających wydajność. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby coraz to większej ilości Klientów w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko co robimy - robimy dla Was!

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl