Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Szyfon Yoryo z tasiemką Biały
Szyfon Yoryo z tasiemką Biały
10,00 zł 8,50 zł
mb
Pikówka, Tkanina pikowana wzór 2 Łosoś
Pikówka, Tkanina pikowana wzór 2 Łosoś
12,00 zł 10,20 zł
mb
Sztruks haftowany Brąz wzór 1
Sztruks haftowany Brąz wzór 1
6,00 zł 4,80 zł
mb
Czarna szachownica
Czarna szachownica
15,00 zł 12,00 zł
mb
Zwroty i reklamacje

Ograniczenie prawa do odstąpienia 

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb

 

 

 

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Powyższy artykuł nie dotyczy gotowych kawałków z kategorii "OUTLET", gdzie są wystawiane już wcześniej przygotowane materiały oraz zamówień, gdzie wysyłamy pełne belki z danego koloru.

 

W przypadku zakupu z kategorii "OUTLET" oraz pełnych belek zasady zwrotu są dokładnie uregulowane ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz.827) art. 27. Na jej podstawie, konsumentowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w okresie 14 dni od dnia dostarczenia. Konsument ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyn, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta,będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl