Minky Plush ścinki
Uwaga Zmiana Sposob Sprzedaż
1 sztuka = 0,5 metra bieżącego (Przykład: chęć zakupu 3,5 mb. wymaga zakupu 7 sztuk)
Kupując kilka sztuk tkaniny / dzianiny otrzymasz zawsze w jednym kawałku.
towar niedostępny






Opis
Polar Minky Plush to dzianina wykonana z włókien poliestrowych. Długie włoski z obu stron materiału tworzą miękką i niezwykle przytulną fakturę. Dzianina cechuje się bardzo dobrą izolacją termiczną. Plush jest gęsty, gruby, mięsisty.
Nie ma możliwości wyboru długości kawałka - inne rozmiary są dostępne na innych aukcjach.UWAGA W tym miejscu można nabyć ścinki Minky Plush i Ricky w różnych kolorach. Są to kawałki odcinane z początku lub końca belki, odcięte fragmenty z wadą. Ścinki mogą być przybrudzone lub wadliwe. Kawałki materiału mają do 30 cm szerokości i do 150 cm długości, pakowane są w paczki po 0,5 kg. Mix kolorów, nie ma możliwości wyboru koloru - paczki są kompletowane losowo.
Materiał może by wykorzystany do rękodzielnictwa, produkcji mat węchowych, pacynek, patchworków, jako wypełnienie do poduszek bądź maskotek, podczas prowadzenia terapii zajęciowych.
Dodatkowe informacje
Faktura materiału | Futerko |
Rodzina kolorów | Multikolor |
Wzór dominujący | Brak |
Rodzaj | Minky |
Szerokość | 155 cm |
Skład materiału | 100% Poliester |

